Lotto w internecie?

Loteria Lotto to gra, która od wielu lat gwarantuje duże emocje milionom Polaków. Wiele osób ma opracowane systemy obstawiania liczb, podczas gdy inni grają na „chybił trafił”. Niezależnie od metody gry każdy z nich musi sprawdzać, jakie liczby padły w losowaniu, w którym brał udział.

 

Studio Lotto

Obecnie Studio Lotto, czyli telewizyjną transmisję losowania loterii Lotto, można oglądać na antenie TVP Info. W przypadku wysokich kumulacji losowanie emitowane jest również w jednym z głównych kanałów TVP – „jedynce” albo „dwójce”. Transmisje z losowań odbywają się o godzinie 21:40 i o 14, ale te wcześniejsze można zobaczyć tylko w internecie.

 

Lotto online

Obecnie coraz więcej serwisów umożliwia grę w różne zakłady Lotto przez internet. Dają one możliwość uczestniczenia w zabawie bez konieczności wizyty w kolekturze. Przez internet można grać między innymi w Lotto, Multi Multi oraz Mini Lotto. Najważniejsze zalety tego rozwiązania to duża oszczędność czasu i możliwość płatności online. Kolejną zaletą jest śledzenie aktualnych wyników losowań online czy analizowanie poprzednich losowań za pomocą archiwów lotto.

 

Zagraniczne loterie na wyciągnięcie ręki

Ważnym czynnikiem zachęcającym do grania w internecie jest łatwa dostępność do loterii zagranicznych. Wiele znanych firm takich jak EuroMillions, Powerball, Mega Milions, Eurojackpot czy SuperEnalotto oferuje możliwość uczestniczenia w ich losowanich graczom internetowym. Kupony na te loterie są znacznie droższe od kuponów Lotto, ale co za tym idzie, zwiększa się pula nagród. Przykładowo w amerykańskiej loterii Powerball rekordowa wygrana padła 13 stycznia 2016, a do podziału było 1,6 miliarda dolarów.

Jak do tej pory, najwyższa indywidualna wygrana wyniosła nieco ponad 590 mln dolarów. Ten rekord trzyma się już dosyć długo, ponieważ losowanie miało miejsce 18 maja 2013 roku. Może nadszedł już czas na jego pobicie?